KKK

KKK – Korduma Kippuvad Küsimused

Proovides käsitööõlu defineerida, tuleb mängu kõikide õllearmastajate ainukordsed avastus- ja tõlgendusteekonnad. Tõelise käsitööõlu defineerimise teeb veelgi raskemaks seik, et kõik tootemärgid on ainulaadsed. Meie defineerime käsitööõlut, kui õlut, mida ei toodeta seeriatootmises, vaid mida tehakse vaid üks-kaks korda ja edaspidi juba liigutakse uue õlle tegemise juurde.

Transport
Transport Eesti maismaale pakiautomaati või järeletulemispunkti võtab aega kuni 3 äripäeva, kuigi me püüdleme selle poole, et saadetis jõuaks teieni võimalikult kiiresti. Saartele jõudmine võtab veidi rohkem aega.
Transport Euroopa ja ülejäänud maailma piires on natuke pikem sõltuvalt tollist. Teile antakse järjeviide, kui te esitate oma tellimuse, mis võimaldab teil oma tellimust järgida. Kui te ei leia seda, võtke meiega julgelt ühendust.

Transpordikulud:
SmartPost Eesti : 0.00€
 

Pakendus ja käsitlustasu

Tellimusele lisandub 3.60€ pakendus ja käsitlustasu

 

Tagastamine/Hüvitamine
Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest. Teie ost hüvitatakse täielikult niipea, kui tooted on tagastatud meie lattu. Kui teie tellimusega on probleeme, peate sellest meid teavitama 14 päeva jooksul. Beerexpress ei võta vastutust probleemide kohta väljaspool seda perioodi.

Kõigepealt peaksid sa meeles pidama, et transpordi käigus on pudelid kindlasti saanud raputamist ja õlu nautimine kohe pärast selle saabumist ei ole parim idee. 

Me soovitame hoida õlu pudeleid püstises asendis vähemalt 48 tundi. See laseb käsitööõlu pärmil ja settel vajuda, ning kinnituda pudeli põhja. Samuti väldib see liigset vahutamiset, pudeli avamisel kohe pärast loksutamist. 

Käsitööõlut on parim hoida püstises asendis pimedas ja jahedas kohas. Parim temeperatuur õlle säilitamiseks on 10-12°C ja hea oleks, kui õlu temeperatuur püsiks kogu aja stabiilsena. 

Kontrolli ka käsitööõlu säilivusaega. Tegemist on ikkagi elusa õluga ja seal pudeli sees toimub elu omaette. 

NB! osad tootjad panevad pudelile hoopiski valmistamise kuupäeva, mitte säilivusaja.

 

Käibemaks online tellimustel

Kuna tellimuste eest makstakse Eestis, kehtib igale Beerexpress.ee veebilehel olevale tootele Eesti Vabariigis kehtiv käibemaksumäär, vaatamata saadetise sihtpunktile. Me hoiame kõiki rahvusvahelisi lisatasusid võimalikult väiksena, kuid seda me kõrvale jätta ei saa.