Ostutingimused

Beerexpress.ee veebipoe kasutustingimused

Kasutustingimuste kehtivus
1.1 Tingimused kehtivad www.beerexpress.ee (edaspidi veebileht) kasutamisel, mille omanik on Hops OÜ (edaspidi Beerexpress). Veebilehe kasutamisega ja/või tellimuse esitamisega, kinnitate oma nõusolekut siinolevate kasutustingimustega. Nende tingimustega mitte nõustumisel, ärge seda veebilehte kasutage.
1.2 Beerexpress jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi igal ajal ühepoolselt sellest ette teatamata oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise ning toodete sortimendi täiendamise eesmärgil.

Tellimuse vormistamine
2.1 Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil Klient on klikkinud nupule “Osta nüüd”.
2.2 Tellimuse vormistamiseks tuleb klikkida nuppu „Kinnitan tellimuse ja maksan“ ning eelnevalt täita etteantud lahtrid: nimi, telefon, e-mail, aadress ja transpordiviis.
2.3 Toodete nimekirjas võib olla tooteid, mis ei ole veel alkoholiregistrisse kantud, kuid millele on võimalus esitada tellimus. Nende toodete tarneaeg võib pikeneda kuni 2 nädalani.
2.4 Ostulepingu sõlmimine toimub tellimuse esitamisega Beerexpressile. Seejärel esitab Beerexpress teile arve, kui vahepeal pole teada antud tellimuse mitterahuldamisest või teiepoolsest tellimuse tühistamisest.
Teele saatmise kinnitus saadetakse Kliendile e-posti kaudu.
2.5 Tellimuse tasumine toimub pangalingiga või ülekandega Beerexpress arveldusarvele 100% ettemaksusummas vastavalt esitatavale tellimus-arvele.

Hinnad
3.1 Kõik veebilehel müüdavate toodete hinnad on välja toodud eurodes ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 20%.
3.2 Toodete kohaletoimetamise hind sõltub tellitava toote kaalust, suurusest ning kulleri ja tarneviisi valikust. See hind määratakse tellimuse kinnitusel/arvel.
3.3 Toodete kohaletoimetamise hind arvestatakse automaatselt eeldusel, et üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile. Juhul, kui te soovite tooteid toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused või juurde tasuda kohaletoimetamise eest Beerexpressi poolt esitatud arve alusel.
3.4 Beerexpress jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui tellimus tehti enne hinna muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine
4.1 Tooted toimetatakse kohale pakendis vastavalt Kliendi poolt kulleri ja tarneviisi valikule.
4.2 Pärast tellimuse eest tasumist on kauba kohaletoimetamise aeg tavaliselt 1-3 tööpäeva. Olenevalt toote saadavusest võib tarneaeg pikeneda.
4.3 Beerexpress kohustub Klienti teavitama tarneaja muutumisest esimesel võimalusel pärast informatsiooni saamist.
4.4 Beerexpress ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.
4.5 Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle saatelehe alusel. Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist saatelehele, soovitame üle vaadata toote pakend. Nähtavate vigastuste korral soovitame kaupa mitte vastu võtta. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend terve või ta on rahul pakendi seisundiga (kaup ei ole vigastatud).
4.6 Kaup antakse üle vaid 18 aastasele või vanemale isikule. Juhul kui vastuvõtja ei ole 18 aastane või vastuvõtjal ei ole esitada vanuse kontrollimiseks dokumenti, siis kaupa kulleri poolt kliendile üle ei anta.
4.7 Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile hops(ät)hops.ee või helistada kontakttelefonile +372 6 015 400.
4.8 Vale või defektiga toote väljavahetamise või tagastamise kulud katab Beerexpress.
4.9 Tellimused mis on tasutud ennem kella 15:00 saadetakse välja järgmisel tööpäeval.
 

Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine
5.1 Kliendil on võimalus tühistada oma tellimus võttes ühendust e-maili teel hops(ät)hops.ee või telefonil +372 6 015 400 enne, kui tellitud tooted ei ole teele saadetud. Kui kaup on teele saadetud, siis ei ole võimalik tellimust tühistada.
5.2 Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest ning saada täishüvitist arve alusel või vahetust mis iganes põhjusel (välja arvatud punktis 5.3 toodud tingimustel). Kauba tagastamisega kaasnevad kulud katab Klient.
5.3 Klient kaotab võimaluse kaupa tagastada kui tagastatav:
a) toode on kasutatud,
b) toode või pakend on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise või Kliendi süü või hoolimatuse tõttu. Beerexpress jätab endale õiguse tasaarvestada toote väärtuse vähenemise Kliendi poolt kauba eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga ning mitte tasuma kauba tagastamisega seotud transpordikulu.
5.4 Beerexpress jätab endale õiguse mitte tühistada Kliendi tellimust ning mitte vastu võtta tagastatud kaupa juhul, kui ostetud toode oli spetsiaalselt tellitud Kliendi jaoks eritellimuse alusel.

Eritellimuseks loetakse:
- tootjalt spetsiaalselt Kliendi jaoks tellitud eritooted, mis on tellitud lähtuvalt Kliendi erisoovist ning mis ei esine beerexpress.ee tavasortimendis;
- hulgitellimusi, mis on vormistatud pärast näidise saatmist ning heakskiitu Kliendi poolt.

Teenusele ligipääs
6.1 Beerexpress püüdleb selle poole, et veebileht oleks kättesaadav 24 tundi ööpäevas, kuid ei vastuta veebilehe mitte kättesaadavuse eest süsteemi tõrke, paranduse või mõne muu Beerexpress poolt mitte kontrollitava põhjuse korral.

Diskleimer
7.1 Veebilehel esitatud tootepildid on illustratiivse tähendusega.
7.2 Toodete hinnad ning saadavus võivad etteteatamiseta muutuda.
7.3 Infot toodete kohta kontrollitakse ja täiendatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud.

Veebilehe materjalide autoriõigus ja kasutamine
8.1 www.beerexpress.ee esitatud materjalid on kaitstud intellektuaalse omandi õigustega, sh autoriõigused, kaubanimed ja kaubamärgid, sh nimi „Beerexpress“ ja Beerexpress logo ning kuuluvad Beerexpressile või kasutatakse Beerexpressi poolt vastavate õiguste omaniku litsentsi alusel või nõusolekul. Materjalideks, mis on vastavate intellektuaalse omandi õigustega kaitstud, on muuhulgas veebilehe kujundus, küljendus, väljanägemine, välimus, graafika, fotod, kujutised, artiklid, lood ja muud materjalid (koos „veebilehe materjalid“).
8.2 Veebilehe materjale tohib paljundada, avaldada või muul moel avalikult esitleda Beerexpress eelneval kirjalikul nõusolekul. Kui Teil peaks olema täiendavaid küsimusi veebilehe materjalide kasutamise kohta, palun võtke meiega ühendust e-posti teel hops@hops.ee.

Muud tingimused
9.1 Beerexpress kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult tema ostutellimuse täitmiseks. Beerexpress ei avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel.
9.2 Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja  Beerexpress Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.
9.3 Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui eriarvamusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui ka Beerexpress õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse.
9.4 Beerexpress ei garanteeri veebilehel müügil olevate toodete tarbimise kohasust väljaspool Euroopa Liitu.